jimira@seznam.cz

SEO

Vítězná tečka starší přípravky za podzimní sezónou

01.11.2014 13:02

Poslední mistrovský turnaj tohoto podzimu odehrála naše starší přípravka v sobotu dopoledne ve Zbraslavicích. Soupeřem jí byli kromě domácích ještě hráči Chotusic. A právě proti Chotusicím naši nastoupili v prvním zápase. Utkání mělo od počátku jednoznačný průběh. Suchdol v zápase proti týmu, který připomínal výškově (a asi i věkově ?) spíše mladší přípravku, jasně dominoval a vyhrál i ve zkráceném utkání vysoko 12:0.

Druhý zápas proti domácím byl už vyrovnanější. Naši šli sice hned v úvodu do vedení, ale soupeř dokázal dvěma góly skóre rychle otočit. Hned vzápětí však suchdolští vyrovnali a ještě před koncem první půle šli opět do vedení. 3:2 tak vedl Suchdol po poločase. Druhá půle už vyzněla jasně pro hosty. Ti postupně navyšovali skóre, a když se domácím navíc zranil brankář, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Suchdolští nakonec zvítězili přesvědčivě 9:3. Dvě výhry na turnaji tak znamenaly jeho celkové vítězství - bylo to již třetí turnajové vítězství v řadě.

1. zápas

Suchdol - Chotusice  12:0 (7:0)  hráno 2x15 minut

Góly Suchdola : Martin Králík 3x, Aleš Koldinský 3x, Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 1x, vlastní gól 1x

2. zápas

Zbraslavice - Suchdol  3:9 (2:3)  hráno 2x20 minut

Góly Suchdola : Martin Králík 5x, Tomáš Tůma 1x, Péťa Marhan 1x, Ondra Karásek 1x, Aleš Koldinský 1x