jimira@seznam.cz

SEO

Suchdolský turnaj ovládly Tupadly

30.05.2015 15:19

Další z řady mistrovských turnajů starších přípravek se odehrál v sobotu dopoledne na suchdolském hřišti. Domácí tým zde přivítal dva velmi silné soupeře - Čáslav a Tupadly. V prvním zápase se suchdolští utkali s výběrem Čáslavi. Přestože museli domácí po první půli stahovat dvoubrankovou ztrátu, skončilo vyrovnané utkání nakonec spravedlivou remízou 3:3, V dalším zápase jednoznačně přehrál tým Tupadel mužstvo z Čáslavi v poměru 9:3, když těžil zejména ze svých fyzických předností. Poté se již proti favorizovaným Tupadlům představil také náš tým. Ten se na rozdíl od Čáslavi dokázal lépe soupeři fyzicky vyrovnat. Na hřišti se tak odehrával vyrovnaný souboj plný důrazných osobních střetů, ale občas také mírně teatrálních vystoupení borců, což jen přilévalo vášní mezi hráče i diváky. Zápas však měl tím pádem o náboj postaráno a oba týmy tak usilovně bojovaly o vítězství. To nakonec připadlo hostům, kteří gólem z trestného kopu pět minut před koncem utkání utrhly výhru 3:2 a tím i celkový triumf na suchdolském turnaji.

Suchdol - Čáslav  3:3 (0:2)  hráno 2x 25 minut

Góly : Martin Králík 2x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - Tupadly  2:3 (1:2)

Góly : Martin Králík 1x, Tomáš Tůma 1x

Turnajové asistence :  Ondra K. 2, Martin K. 1,  Kuba B. 1