jimira@seznam.cz

SEO

Starší přípravka zůstala na finálovém turnaji za očekáváním

14.06.2015 18:01

Až 7.místo obsadila naše starší přípravka na finálovém turnaji OFS KH, který se uskutečnil v neděli dopoledne v Čáslavi. Turnaje se zúčastnilo 10 mužstev z kutnohorského okresu, která byla rozdělena do dvou pětičlených skupin. Náš tým byl "nalosován" do výrazně silnější skupiny, kde byli dva největší favorité na vítězství - Kutná Hora A a Tupadly, s nimi pak ještě U.Janovice a Vrdy.

V úvodním zápase měl náš tým na dosah překvapení, když vedl nad Tupadly 2:1 jen pár minut před koncem. Soupeř však v posledních minutách využil své fyzické převahy a dotlačil do suchdolské branky dva góly a zvítězil 3:2. Druhé utkání proti Vrdům mělo jasný průběh a Suchdol zvítězil hladce 4:0. Třetí zápas se ukázal jako rozhodující pro celý zbytek turnaje. Suchdolští nedokázali najít recept na hru Uhlířských Janovic, dvakrát v úvodu inkasovali a sami gól vstřelit nedokázali. Uhlíři zvítězili 2:0 a na úkor Suchdola tak obsadili třetí postupové místo do finálové šestky. Našim pak už nepomohla ani překvapivá remíza s největším favoritem a nakonec i celkovým vítězem, Kutnou Horou A. Soupeř nás sice po většinu zápasu přehrával, ale díky skvělé práci celého týmu nedokázal vstřelit více než jeden gól. Na ten však suchdolští dokázali odpovědět a výsledkem 1:1 jako jediní na turnaji s K.Horou neprohráli. Přesto se museli smířit s pouhou účastí ve skupině "útěchy" o 7.až 10. místo. V té nejdříve otočili nepříznivý průběh utkání se Sázavou z 0:2 na konečných 3:2. Na úplný závěr se ještě utkali s Bílým Podolím a to přehráli přesvědčivě 4:1. Na turnaji tak obsadili konečné 7.místo, což je určitě horší umístění, než jaké se očekávalo. Škoda nepovedeného zápasu s U.Janovicemi, které jsme na jaře dokázali dvakrát jasně přehrát.

Vítězem turnaje se stala podle očekávání Kutná Hora A, druhé skončily Tupadly a třetí domácí Čáslav.