jimira@seznam.cz

SEO

Starší přípravka v UJ stoprocentně úspěšná

18.10.2014 17:27

Ve zlepšených výkonech pokračovala naše starší přípravka na turnaji v Uhlířských Janovicích. V sobotním slunečném dopoledni sehrála další 3 zápasy a ze všech vyšla jako vítěz. Na úvod náš tým s přehledem porazil Malín 9:1. Pak přišel na řadu souboj s domácím výběrem, s kterým naši před dvěma týdny těsně prohráli. Úvod utkání vyšel suchdolským výborně a v polovině utkání vedli již 3:0. Pak však soupeř zabral a ještě do konce poločasu otočil na 4:3. Do druhé půle vstoupili lépe naši hráči a dvěma góly vrátili vedení na svou stranu. Soupeř se již do konce zápasu nedokázal střelecky prosadit a naopak v poslední minutě ještě jednou inkasoval. Suchdol tak porazil domácí 6:4. Posledním protivníkem byl tým z Vrdů. Po těsné středeční pohárové výhře nad tímto soupeřem, mělo utkání tentokrát jednoznačnější výsledek, když naši zvítězili vysoko 15:3. Soupeř šel sice v úvodu zápasu do dvoubrankového vedení, pak však už začali úřadovat útočnící Suchdola a do poločasu vystříleli vedení 7:2. Druhý poločas pak byl ve znamení "experimentů" se sestavou, kdy se míchala seskupení a z obránců se stali útočníci a z útočníků zase obránci. Přesto náš tým stále navyšoval skóre ve svůj prospěch a soupeři toho mnoho nedovolil.

3 dnešní výhry znamenaly již druhé turnajové vítězství v řadě a potvrdily zlepšující se formu našich fotbalistů.

1. zápas

Suchdol - Malín  9:1 (4:0)  hráno 2x20 minut

Góly Suchdola : Niki Kolčák 3x, Martin Králík 2x, Aleš Koldinský 2x, Ondra Karásek 1x, Tonda Littman 1x

2. zápas

Uhlířské Janovice - Suchdol  4:6 (4:3)

Góly Suchdola : Tomáš Tůma 2x, Martin Králík 2x, Ondra Karásek 2x

3. zápas

Suchdol - Vrdy  15:3 (7:2)

Góly Suchdola : Martin Králík 4x, Tomáš Tůma 3x, Péťa Marhan 3x, Ondra Karásek 2x, Kuba Bartoš 1x, Matěj Novotný 1x, vlastní gól 1x