jimira@seznam.cz

SEO

Starší přípravka v Sázavě bez medaile

21.02.2015 19:30

Naše starší přípravka nenavázala na triumf svých mladších spoluhráčů z minulého týdne a na sázavském turnaji obsadila konečné 5.místo. Na turnaji odehrála šest utkání s bilancí 2 výhry, 2 remízy a 2 prohry s mírně záporným skóre 7:8.

Na úvod naši porazili domácí Sázavu těsně 2:1, když sice celý zápas svého soupeře přehrávali ale vítězný gól dokázali vstřelit až pár vteřin před koncem. Klíčovým utkáním se ukázalo to v pořadí druhé, ve kterém naši vedli nad Pecerady již 2:0. Vedení ale neudrželi a soupeř dokázal v poslední minutě skóre otočit a to hlavně díky rozhodčímu, který nejprve uznal sporný gól, kterému předcházel faul na naší gólmanku. V hektickém konci navíc vyloučil našeho Péťu Marhana za celkem běžný zákrok a z nařízeného trestného kopu dokázal soupeř vstřelit vítězný gól (doslova vteřinu před koncem !). Po konci utkání bylo v mnoha tvářích vidět slzy smutku smíšeného se vztekem. Turnaj však pokračoval dál a tak bylo nutné na vše špatné zapomenout a soustředit se na dalšího soupeře, kterým byl silný výběr Čáslavi (a okolí). Tentokrát byl soupeř fotbalovější a přehrál náš tým 2:0, když oba góly padly po trestných kopech. Další protivník Ostředek byl sice na turnaji nejslabším týmem, ale paradoxně s ním sehráli naši nejslabší utkání a hubenou výhru 1:0 utrhli až 3 minuty před koncem. Předposledním soupeřem byly, nám dobře známe, Uhlířské Janovice. Janovičtí sice šli rychle do vedení, ale po většinu zápasu byli lepším týmem suchdolští. Zaslouženě vyrovnat se jim ale podařilo až v poslední minutě. Druhý suchdolský gól v zápase padl těsně po konečném klaxonu a nebyl uznán, takže zápas skončil remízou 1:1. Nakonec na náš tým čekal jeden z favoritů turnaje - Vlašim. Soupeř již před začátkem utkání věděl, že mu výhra nad Suchdolem zajistí celkové vítězství na turnaji. Naši však proti silnému protivníkovi odehráli nejlepší zápas dne. Dostali se rychle do vedení a poté dlouho úspěšně odolávali atakům soupeře za mohutného povzbuzování hráčů Čáslavi, kteří potřebovali zaváhání Vlašimi k zisku prvního místa. Vlašim sice nakonec vyrovnala, ale vítězný gól již vstřelit nedokázala. Remíza 1:1 tak pomohla čáslavákům k triumfu na sázavském turnaji, Vlašim brala druhé místo. Bronz připadl Uhlířským Janovicím.