jimira@seznam.cz

SEO

Starší přípravka brala ve Zruči bronz

10.01.2015 17:17

Bronzové medaile za konečné třetí místo získala naše starší přípravka na turnaji, který se v sobotu dopoledne odehrál ve zručské sportovní hale. Akce se celkem zúčastnilo osm družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Prvním soupeřem Suchdola byly Tupadly, jeden z favoritů turnaje. Přestože náš soupeř měl po většinu utkání herní převahu, nedokázal se střelecky prosadit a Suchdol tak vybojoval bod za remízu 0:0. Druhé utkání proti Uhlířským Janovicím mělo opačný průběh, ale stejný výsledek. Byli to tentokrát naši, kteří nedokázali překonat obranu protivníka. V posledním zápase základní skupiny čekal na naše hráče neznámý soupeř z benešovského okresu - Křivsoudov. Pouze výhra mohla náš tým posunout do bojů o medaile. O výsledku nakonec rozhodl jediný gól, který vstřelil Martin Králík hned ve 2.minutě utkání. Suchdol tak postoupil do nadstavbové skupiny o 1.-4. místo spolu s Tupadly. Ze druhé skupiny postoupila Lípa a domácí Zruč. A právě domácí byli dalším soupeřem našeho týmu. Suchdolští byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě zvítězili 2:0. První porážka i první inkasovaný gól  přišel až v posledním utkání s neznámým týmem z Vysočiny a nakonec vítězem celého turnaje - TJ Sokolem Lípa. Náš tým zaspal začátek zápasu a ve 4.minutě již prohrával 0:2. Pak sice již neinkasoval, ale ani nevstřelil žádný gól a celkem zaslouženě prohrál.

Objektivně lze říci, že třetí místo bylo asi spravedlivým vyjádřením sil jednotlivých týmů na turnaji. Náš tým zaslouží pochvalu zejména za obranou činnost. Bohužel útočníkům dnes trochu "zvlhnul střelecký prach" a bez gólů se jen těžko vyhrává...