jimira@seznam.cz

SEO

Souboj suchdolských přípravek tentokrát jasně pro starší

15.03.2015 17:57

Nedělní dopoledne patřilo na suchdolském hřišti našim oběma přípravkám, které se po týdnu opět střetly ve vzájemném souboji. Na rozdíl od minulého vyrovnaného zápasu, šlo tentokrát o jednoznačnou záležitost. Starší se sešli v nejsilnější možné sestavě a své mladší spoluhráče rozstříleli vysoko 31:2. Mladší se sice rvali statečně, ale na soupeře, který byl v průměru o více než hlavu vyšší a minimálně o 2 roky starší, to nestačilo. Navíc měli starší v bráně nepřekonatelnou Sofii Davídkovou, která dokázala pochytat spoustu šancí, které si mladší vypracovali. Každopádně si utkání oba týmy užily a i když počasí bylo dosti sychravé, nikomu se nechtělo končit, přestože se hrálo opět 7x10 minut.

Starší přípravka - Mladší přípravka  31:2 (3:0,6:0,5:0,3:0,3:1,6:0,5:1)  hráno 7x 10 minut

Góly starších : Martin Králík 12x, Tonda Littman 6x, Aleš Koldinský 4x, Matěj Novotný 4x, Péťa Marhan 4x, vlastní gól 1x

Góly mladších : Ondra Karásek 2x