jimira@seznam.cz

SEO

Nedělní souboj suchdolských přípravek

08.03.2015 18:07

Krásné nedělní dopoledne na suchdolském hřišti vyplnil "bratrovražedný" vzájemný souboj starší a mladší přípravky. Pro většinu hráčů to byla jarní venkovní premiéra na trávě, na kterou jsme se všichni celou zimu těšili. Utkání mělo sloužit jako příprava mladších na blížící se turnaj, který odehrají na umělé trávě v Milovicích za dva týdny. V zápase zvítězil podle očekávání tým starších, ačkoliv hra byla vyrovnanější víc, než se původně očekávalo. Starší dominovali ve fyzických soubojích, mladší byli běhavější a možná v průměru i trochu techničtější. Hrálo se nakonec 7x 10 minut, takže si snad zahráli všichni dostatečně a užili si tak nádherné dopoledne vyplněné tím nejlepším sportem...

Mladší přípravka - Starší přípravka  11:14 (0:1,0:2,2:3,4:1,0:1,2:3,3:3)  hráno 7x 10 minut

Góly mladších : Štěpán Šibrava 4x, Dominik Laštovka 3x, Ondra Karásek 2x, Filip Langr 1x, Šimon Vančura 1x

Góly starších : Aleš Koldinský 6x, Martin Králík 5x, Ondra Petrus 2x, Sofie Davídková 1x