jimira@seznam.cz

SEO

Na starší přípravku zbyly v Čáslavi jen brambory

17.01.2015 17:27

Nepopulární 4.místo obsadila naše starší přípravka na sobotním halovém turnaji v Čáslavi. Akce se zúčastnilo celkem 6 mužstev, která se navzájem utkala systémem každý s každým 1x 18 minut. Naši kluci své první dva zápasy prohráli, když nejprve podlehli ve vyrovnaném utkání Tupadlům 0:2 a poté je 3:0 přehrála Kutná Hora. První výhra přišla až ve třetím zápase se Zručí nad Sázavou. Utkání skončilo po 18 minutách nerozhodně 1:1 a o našem vítězství tak rozhodl penaltový rozstřel. Tříbodovou výhru naši zaznamenali až v zápase proti Uhlířským Janovicím, které dokázali přehrát v poměru 2:0. K zisku alespoň bronzové medaile potřeboval náš tým porazit v posledním utkání turnaje domácí Čáslav. V tomto zápase předvedli suchdolští asi svůj nejlepší výkon dne, po většinu času byli aktivnější, ale gól nakonec vstřelil jejich soupeř. Prohra 0:1 tak přisoudila našemu týmu konečné bramborové umístění. Vítězem turnaje se stala kutnohorská Sparta.

Zápasy Suchdola :  hráno 1x18 minut

Suchdol - Tupadly  0:2

Suchdol - Kutná Hora  0:3

Suchdol - Zruč n.S.  /1:1/ - 2:1 po penaltách

Branky : Martin Králík 1x ; na penalty : 2:0, proměnil : M.Novotný, M.Králík

Suchdol - Uhlířské Janovice  2:0

Branky : Tonda Littman 1x, Tomáš Tůma 1x

Suchdol - Čáslav  0:1