jimira@seznam.cz

SEO

Mladší přípravka si v Lorci s chutí zastřílela

19.10.2014 18:20

Netradičně až v neděli odpoledne sehrála naše mladší přípravka svůj další mistrovský turnaj. Ten se tentokrát odehrál v Kutné Hoře na hlavním hřišti domácí Sparty. Soupeřem jí byly B výběry Kutné Hory a Čáslavi. Suchdolští byli favority turnaje, což na hřišti také potvrdili. Nejprve se utkali s Čáslaví a byla to v podstatě hra kočky s myší. Věková, výšková i výkonostní převaha byla jasně na straně našich, což se projevilo na výsledném rekordním vítězství 30:0. I druhý zápas proti Kutné Hoře vyzněl jasně pro suchdolský tým, kdy domácí mužstvo držel hlavně gólman (posila ze starší přípravky). Přesto se naši nakonec radovali z jasné výhry 15:1.

1. zápas

Suchdol - Čáslav B  30:0 (18:0)   hráno 2x20 minut

Branky : Ondra Karásek 8x, Štěpán Šibrava 7x, Niki Kolčák 5x, Filip Langr 4x, Filip Šibrava 3x, Lukáš Macků 1x, Dominik Laštovka 1x, Šimon Vančura 1x

2. zápas

Kutná Hora B - Suchdol  1:15 (0:5)

Branky : Ondra Karásek 7x, Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 2x, Dominik Laštovka 1x, Šimon Vančura 1x

Sestava :

v brance : Niki Kolčák (1.poločas 1.zápasu a celý druhý zápas), Šimon Vančura (2.poločas 1.zápasu)

v poli : Dominik Laštovka, Ondra Karásek, Filip Langr, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Šimon Vančura, Niki Kolčák, Štěpán Viktora, Lukáš Macků