jimira@seznam.cz

SEO

Lvi odehráli utkání roku !

01.06.2015 14:43

Od 14:00 se v neděli konal turnaj ve Vrdech. Byl to turnaj plný extrémů. Na úvod nás čekal zápas s domácím týmem. Ze začátku jsme byli trochu pomalejší, ospalejší, ale nakonec jsme hráli svoji hru a zvítězili 16:4. Další utkání bylo z Močovicemi. Močovice opět přijeli pouze s 5 hráči a dohodli si výjimku na zkrácený zápas 2x15min. Po našem útoku byl zraněn jeden z hráčů Močovic a tak měli v poli pouze tři hráče. Náš tým udělal sportovní gesto a stáhl také jednoho hráče. Nicméně jsme se nedočkali žádného sportovního poděkování ze stran hráčů či vedení Močovic a tudíž jsme do druhého poločasu nastoupili ve standardní sestavě a obrátili stav utkání na 8:4. Bohužel vedení tohoto týmu se rozhodlo přibližně v polovině druhého poločasu utkání předčasně ukončit a prohrát raději kontumačně. Další utkání nazývám utkáním roku a odehrálo se s Čáslaví. Toto utkání zvedlo ze židlí nejen naše fanoušky, ale i ty čáslavské. Oceňujeme, že bouřlivým potleskem ocenili každý povedený krok a to na obou stranách.  V tomto utkání jsme nejprve vedli až o tři branky, pak o branku prohrávali, ale nakonec po úúúúžasném boji všech hráčů jsme zvítězili obětavým gólem Filipa Š. V celém utkání padlo hodně krásných gólů a bylo k vidění hodně fotbalovosti na obou stranách. Kluci se vydali ze všech sil a na všech byla vidět po skončení velká únava, ale i radost ze „zaslouženého“ vítězství. Pochvala patří všem.

Suchdol LVI - Vrdy  16:4 (5:2)  hráno 2x20 minut

Góly : Ondra Karásek 9x, Štěpán Šibrava 6x,  Filip Šibrava 1x

Suchdol LVI - Močovice  8:4 (3:3)  hráno 2x15 minut (v 6.minutě druhé půle soupeř odstoupil)

Góly : Ondra Karásek 5x, Filip Šibrava 2x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol LVI - Čáslav  8:7 (5:3)  hráno 2x20 minut

Góly : Štěpán Šibrava 4x, Ondra Karásek 2x, Filip Šibrava 2x

Turnajové asistence : Štěpán Š. 7, Filip Š. 3, Šimon V. 2, Ondra K. 2, Niki K. 2, Dominik L. 1, Vojta H. 1