jimira@seznam.cz

SEO

Lví neporazitelnost skončila v posledním zápase

10.06.2015 08:42

Až poslední zápas s domácí Čáslaví přinesl našim Lvům první letošní prohru. Nedělní turnaj ve Vodrantech zahájili naši kluci nejprve jasnou výhrou nad béčkem Čáslavi 22:5. Ve druhém utkání vzdoroval soupeř z U.Janovic jen prvních pět minut. Poté se rozjel suchdolský gólový stroj  a výsledkem bylo poločasové vedení 9:1. Druhá půle už byla na branky chudší a Suchdol si tak v horkém počasí dokráčel k výhře 11:2. Pak už přišel zmiňovaný souboj s domácím týmem. Utkání se odvíjelo v duchu posledních vzájemných střetů. Výborná hra na obou stranách, velká bojovnost a nasazení. Skóre se ve vyrovnaném boji přelévalo z jedné strany na druhou. Naši Lvi dvakrát vedli, ale soupeř dokázal vždy vyrovnat a na konci poločasu šel do vedení. I druhý poločas přinesl bojovný výkon obou týmů. Suchdolští srovnali skóre, ale brzy opět inkasovali. Znovu vyrovnat se už našim bohužel nepodařilo a při závěrečné snaze o vyrovnání ještě v poslední minutě jednou inkasovali. Z výhry 5:3 se tak radovala Čáslav. Za předvedený výkon však zaslouží uznání obě mužstva.

Suchdol LVI - Čáslav B  22:5 (10:4)  hráno 2x15 minut

Góly : Ondra Karásek 7x, Štěpán Šibrava 7x, Šimon Vančura 4x, Filip Šibrava 3x, Niki Kolčák 1x

Suchdol LVI - U.Janovice  11:2 (9:1)

Góly : Ondra Karásek 6x, Šimon Vančura 2x, Štěpán Šibrava 1x, Niki Kolčák 1x, vlastní gól 1x

Suchdol LVI - Čáslav A  3:5 (2:3)

Góly : Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x

Turnajové asistence : Štěpán Š. 4, Niki K. 3, Šimon V. 2, Filip Š. 1, Dominik L. 1, Vojta H. 1