jimira@seznam.cz

SEO

Dvě domácí výhry mladší přípravky

26.10.2014 13:04

V neděli dopoledne se na hřišti v Suchdole odehrál poslední podzimní mistrovský turnaj mladších přípravek. Kromě domácích se ho zúčastnili Vrdy a céčko Čáslavi. Oba hostující týmy se také střetly v úvodním zápase a vítězně z něj vyšel tým Vrdů, který udolal malé čáslaváky 7:5. Vrdy pak byly prvním soupeřem našeho týmu. Úvod utkání vyšel lépe hostům, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. To však neudrželi a poločas skončil nerozhodně 2:2. Druhá půle byla už ze strany domácích lepší. Hned na úvod strhli vedení na svou stranu a i přes místy tvrdší hru soupeře, dokázali svůj náskok postupně navýšit na konečné vítězství 6:3. Všemi 6 góly se blýskl útočník domácích Ondra Karásek.

V nečekané drama se proměnil druhý zápas proti Čáslavi C. Domácí, po vysoké výhře minulý týden nad čáslavským béčkem, měli asi trochu pocit, že se jim nemůže nic stát. Opak však byl pravdou. Ukázalo se, že čáslavské céčko je mnohem fotbalovější tým a naši borci s ním měli nemalé problémy. Výsledek byl neustále velmi vyrovnaný, když domácí tým srážely hlavně lacině inkasované góly. Poločas skončil remízou 5:5. Ve druhé půli si domácí přeci jen dokázali vybudovat až pětibrankový náskok, ale soupeř ke konci opět trestal chyby a zkorigoval výsledek na konečných "divokých" 12:10.

Suchdolská mladší přípravka tak dvěma výhrami zakončila podzimní mistrovskou sezónu.