jimira@seznam.cz

SEO

Další bronz ze Zruče, tentokrát pro mladší přípravku

25.01.2015 18:00

Dva týdny po starší přípravce se ve zručské sportovní hale představili i jejich mladší spoluhráči, a stejně jako oni získali bronzové medaile za konečné třetí místo na tomto turnaji. Úvodní soupeř, Zruč B nebyl pro naše kluky těžkou překážkou. Již po pěti minutách nastříleli suchdolští ve Zruči více branek než minule starší přípravka za celý turnaj. Tím však kanonáda neskončila a Suchdol nakonec zvítězil vysoko 9:0. Druhé utkání s áčkem Kutné Hory už bylo zcela o něčem jiném. Ve vyrovnaném utkání šel soupeř velmi rychle do vedení, ale suchdolští dokázali záhy vyrovnat a výsledkem 1:1 i zápas skončil. Posledním soupeřem v základní skupině byl Malešov. Náš tým byl papírovým favoritem zápasu, ale dlouho se nedokázal střelecky prosadit, pak však přišly dva slepené góly v šesté minutě a Suchdol tak vyhrál 2:0. Dvě výhry a remíza posunuly Suchdol do nadstavbové skupiny o 1. až 4. místo. Spolu s ním postoupila se stejnou bilancí i Kutná Hora. Z druhé skupiny postoupila domácí Zruč a Uhlířské Janovice. A uhlíři byli naším prvním soupeřem ve finálové skupině. Tento zápas byl ze suchdolské strany nejméně povedený, když se naši kluci nedokázali vypořádat s fyzicky vyspělejším soupeřem a prohráli 0:1. K jistotě zisku medaile tak potřebovali v posledním zápase porazit domácí A-tým, tedy jednoho z favoritů turnaje. Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka, kterou pár minut před koncem vstřelil Ondra Karásek a zajistil tak svému týmu pódiové umístění. K zisku stříbra potřebovali suchdolští aby Kutná Hora ve svém posledním zápase porazila Janovice, zápas však skončil bez branek a na Suchdol tak zbyly "jen" bronzové medaile. Vítězem turnaje se stala Kutná Hora (5 bodů), druhé místo obsadily Uhlířské Janovice (4 body - stejně jako Suchdol - o pořadí rozhodl vzájemný zápas), bez medaile zůstala domácí Zruč (3 body).

Ondra Karásek se stal nejlepším střelcem turnaje s 10 góly  - velká gratulace !!!

Zápasy v základní skupině :  hráno 1x 15 minut

Suchdol - Zruč B  9:0

Branky : Ondra Karásek 6x, Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 1x

Suchdol - Kutná Hora A  1:1

Branky : Ondra Karásek 1x

Suchdol - Malešov  2:0

Branky : Ondra Karásek 2x